Zaledwie 35 km od Warszawy , w sąsiedztwie lasów znajduje się urokliwe miejsce o nazwie „Natura Wzywa” . Jest to agroturystyka którą prowadzi Pani Kasia i Pan Konrad. Z miłości do natury oraz dzieci stworzyli fantastyczny obiekt , w którym wspólnie prowadzą warsztaty dla najmłodszych.

Czytaj więcej

Pragniemy zaprosić młodzież szkolną, do skorzystania z oferty zwiedzania Warszawy przygotowaną przez Pana Pawła Szczerkowskiego. Pan Paweł współpracuje z nami od lat i jest bez wątpienia jednym z najlepszych przewodników po Stolicy. 

Czytaj więcej

Leśny Zakątek znajduje się w Mikoszewie nad Morzem , nieopodal ujścia Wisły. Jest to kompleks w którego skład wchodzi 20 drewnianych domków. Domki wyposażone są w łazienkę z prysznicem oraz aneks kuchenny.

Czytaj więcej

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w obozie zimowym, organizowanym przez Akademie Samodzielności z która to współpracujemy od kilku lat. W ofercie wiele atrakcji takich jak :

Czytaj więcej

Na Warszawskich Bielanach znajduje się dosyć oryginalne miejsce. Mowa tu o Farmie Wuja Toma. Kompleks na którego terenie znajdziecie Farme dyń, park zabawy, mini zoo i ścieżkę do edukacji sensorycznej dla przedszkolaków.

 

 

Czytaj więcej

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą spacerów po Warszawie, pod okiem doświadczonego przewodnika. Pan Jacek specjalizuje się w oprowadzaniu grup przedszkolnych ale i nie tylko  Do wyboru aż 6 tematów wycieczek. Gdyby to jednak okazało się za mało, jesteśmy pewni że Pan Jacek jest w stanie skonfigurować oferte wedle oczekiwań. Ze swojej strony tradycyjnie zapewniamy transport w najkorzystniejszych cenach.

Czytaj więcej