Wesoła Zagroda Drybus

wynajem autokarów warszawa wesoła zagroda

Wesoła Zagroda to agroturystyka zlokalizowana około 50 km od centrum Warszawy. Usytuowana w niedalekiej odległości od autostrady pozwala na sprawne dotarcie z większości miejsc Stolicy. Miejsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem szkół oraz przedszkoli.

 

Na odwiedzających czeka moc atrakcji. Zwierzęta gospodarcze : świnki, kaczki, kury, owce oraz egzotyczne takie jak małpki , strusie czy papugi. Ponadto nie codzienny plac zabaw, piaskownica, trampoliny . Na pociechy czeka również kucyk zawsze chętny do przejażdżki 😉 . Pomyślano także o odpoczynku. W słoneczne dni czekają leżaki 😉 zaś aby się posilić kierujemy się do drewnianej altany, mogącej pomieścić nie jedną klasę.

Szczegółowy plan odwiedzin proponujemy przedyskutować z właścicielami, którzy w zależności od grupy wiekowej przygotują optymalny program.

Zachęcamy do rezerwowania transportu już dziś ! Ze swojej strony gwarantujemy atrakcyjne ceny, a przy systematycznej współpracy ciekawe rabaty 😊 wpadnijcie również na nasz oficjalnegy Funpage  ---> na którym to będziecie państwo informowani o nowych wpisach na naszym blogu oraz instagram nuSA8oqW_400x400.jpggdzie znajdziecie foto relacje z tras / wyjazdów / ozonowania itp.