Natura Wzywa

wynajem autokarów

Zaledwie 35 km od Warszawy , w sąsiedztwie lasów znajduje się urokliwe miejsce o nazwie „Natura Wzywa” . Jest to agroturystyka którą prowadzi Pani Kasia i Pan Konrad. Z miłości do natury oraz dzieci stworzyli fantastyczny obiekt , w którym wspólnie prowadzą warsztaty dla najmłodszych.

 

 

 

„Matematyka w kuchni” – Warsztaty kulinarne. Dzieci uczą się jak piec np. ciasteczka owsiane, jakich potrzebują składników i proporcji.

„Nie tylko wiewiórki robią zapasy” – Możliwości jest wiele , od dżemu z jabłek po kopytka z dyni

„Warsztaty Wigilijne” – Sama nazwa już zdradza co kryje się za tymi warsztatami 😊 Pieczenie pierników, dekorowanie choinki czy tworzenie ozdób.

„Karnawałowe Szaleństwo” – Czyli przygotowanie wypieków na tłusty czwartek.

„Zostań małym Rolnikiem” – Prace związane z pracami w ogródku. Każdy chętny uczestnik dostaje narzędzie i niezbędne nasiona, Pani Kasia deklaruje że chętnie z tego jak rośnie ich warzywo 😊

Wymienione warsztaty to tylko propozycje, jest ich zdecydowanie więcej, więc najrozsądniej o szczegóły u źródła .

 

 

Ponadto na terenie czeka wiele innych atrakcji. Istnieje możliwość organizacji imprez urodzinowych, kuligu, ogniska, gier i zabaw przy gitarze. Jest też tyrolka , plac zabaw a w lecie basen.

Jeśli chodzi o zwierzęta ich też nie mogło zabraknąć. Posesje zamieszkują króliki, koń , owce krówka oraz pies.

Dla odwiedzjących dostępne jest również 20 rowerów oraz plac rowerowy.

 

 

Zachęcamy do rezerwowania transportu już dziś ! Ze swojej strony gwarantujemy atrakcyjne ceny, a przy systematycznej współpracy ciekawe rabaty 😊 wpadnijcie również na nasz oficjalnegy Funpage  ---> na którym to będziecie państwo informowani o nowych wpisach na naszym blogu oraz instagram nuSA8oqW_400x400.jpggdzie znajdziecie foto relacje z tras / wyjazdów / ozonowania itp.