Współpracujemy z Panem Przemysławem i Akademią Samodzielności od dłuższego czasu. W swoim jak i Akademi, imieniu zapraszamy do zapoznania się z ofertą wakacyjnych warsztatów.

 

 

Czytaj więcej

Czy wiedzieliście że w Stolicy możecie spotkać Alpaki?  Zapraszamy do bardzo przyjaznej zagrody na Warszawskim Ursynowie . Na dzieci czekają Nero (szef alpaczej bandy), Karmel, Bungee, Rio oraz Tobi 😊

Czytaj więcej

Roboteco to miejsce na mapie Warszawy gdzie dzieci poprzez zabawę nauczą się podstaw mechaniki, programowania oraz robotyki. Każdy uczestnik ma do dyspozycji komputer oraz zestaw edukacyjny lego .

Czytaj więcej

Projekt "Zima w lesie" realizowany jest na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego.

Z klasą ruszamy na spacer przyrodniczy, na którym pokazujemy jak drzewa przygotowały się do zimy oraz śledzimy tropy zwierząt (sarna, łoś, dzik, zając, lis). 
Czytaj więcej

Interesujesz się kosmosem i chciałbyś poznać historie załogowych lotów kosmicznych ? Świetnie się składa. Wszystkie informacje zdobędziesz na jednej z wystaw Cosmos Discovery. My skupimy się na przy ul Jagiellońskiej w Warszawie.

Czytaj więcej

Czym są „Małe Wielkie Przygody” ? to fantastyczne miejsce szczególnie kiedy pogoda nie nastraja do spacerów a wy nie macie pomysłu jak spędzić czas z dziećmi .

Obiekt zlokalizowany na Warszawskiej Ochocie zaprasza dzieci w wieku 3-8 lat do wybrania się we wspólną przygodę . Na najmłodszych czekają 3 pokoje tematyczne – Magiczny Las , Skarb Piratów , Kosmiczna Przygoda. Dekoracje są przygotowane z ogromną starannością i dbałością o szczegóły, dzięki czemu dzieci poczują się jak w magicznej krainie .

Czytaj więcej