Alpaki Warszawa

busy i autokary

Czy wiedzieliście że w Stolicy możecie spotkać Alpaki?  Zapraszamy do bardzo przyjaznej zagrody na Warszawskim Ursynowie . Na dzieci czekają Nero (szef alpaczej bandy), Karmel, Bungee, Rio oraz Tobi 😊

 

W porpozumieniu z właścicielami przedstawiamy przybliżoną ofertę. 

OPCJA NR 1- ZAJĘCIA 2-GODZINNE Z ANIMATOREM

*warsztaty edukacyjne o alpakach

*karmienie wszystkich zwierząt w zagrodzie

*godzinna zabawa z animatorem ( W zależności od wieku dzieci, są to zabawy sportowe, warsztaty robienia kul kąpielowych, warsztaty z suchym lodem itp )

*możliwość zorganizowania (w cenie) grilla (Tacki,sztućce,kubeczki oraz węgiel są przygotowane przez nas, potrzebna jest osoba do obsługi grilla) Max.30 dzieci - 35zł./dziecko

OPCJA NR 2- ZAJĘCIA GODZINNE

*warsztaty edukacyjne o alpakach

*karmienie alpak w zagrodzie

*w ramach spotkania dzieci wykonują pracę plastyczną z wykorzystaniem wełny alpak Max.25 dzieci- 25zł./dziecko Podczas warsztatów opowiadam dzieciom o Alpakach, ich pochodzeniu ,odmianach, żywieniu, pokazuję zdjęcia i przygotowuję do wejścia do ich zagrody. Następnie dzielimy dzieci na niewielkie grupy po 5-6 osób i dzieci oglądają, karmią oraz głaszczą alpaki. W ofercie 2-godzinnej, dzieci odwiedzają również zagrodę kózek miniaturek i anglonubijskich. Podane ceny są cenami brutto. Za usługę wystawiam Państwu rachunek.

W razie pytań zapraszam.

536106186

Pozdrawiam serdecznie Olga Szrama Alpaki Warszawa ul Farbiarska 5

Zachęcamy do rezerwowania transportu już dziś ! Ze swojej strony gwarantujemy atrakcyjne ceny, a przy systematycznej współpracy ciekawe rabaty  wpadnijcie również na nasz oficjalnegy Funpage  ---> na którym to będziecie państwo informowani o nowych wpisach na naszym blogu oraz instagram nuSA8oqW_400x400.jpggdzie znajdziecie foto relacje z tras / wyjazdów / ozonowania itp.