Chcielibyśmy przedstawić bardzo interesująca ofertę współpracy zaprzyjaźnionej Akademi Samodzielności która specjalizuje się w organizacji Zielonych Szkół , wyjazdów integracyjnych etc. Poniżej krótki opis oferty od samych twórców tej inicjatywy 😊 

Czytaj więcej

Kolejnym miejscem godnym polecenia na aktywny wypoczynek jest Ośrodek Kulka. Położony w malowniczej okolicy nad jeziorem Łęsk na Mazurach. Dysponuje bazą noclegową dla 376 osób a odwiedziło go już ponad 250 szkół z całej Polski. Tym co go wyróżnia jest szeroka oferta rozrywek dla dzieci w każdym wieku , oprócz standardowego zakwaterowania możliwy jest obóz w namiotach czy też opcja obozu „fabularyzowanego” . Co to znaczy? – do wyboru jest kilka motywów przewodnich zaczerpniętych z filmów czy bajek takich jak „Gwiezdne Wojny” czy „Harry Potter” .

 

Czytaj więcej

Dom Wczasowy Kolejarz to kolejny wycieczkowy punkt na naszej mapie . Zlokalizowany jest pośród gór i lasów Beskidu Sądeckiego w uzdrowiskowej części Muszyny , która to słynie z licznych pijalni wód mineralnych i sanatoriów. Sam obiekt jest w stanie zapewnić bazę noclegową dla 375 osób, oraz pełne wyżywienie. Na terenie znajdziemy sale taneczną , boisko, park wodny, miejsca do grilla czy ogniska.

 

Czytaj więcej

Kolejnym ośrodkiem wypoczynkowym który chcielibyśmy zaproponować jest obiekt położony w województwie Świętokrzyskim zaledwie 35 km od centrum Kielc. Gołoborze to ośrodek o szerokim zakresie usług , kilka z nich będziemy chcieli przybliżyć w dalszej części artykułu. Właściciele oferują dużą bazę noclegową z pełnym węzłem sanitarny, jadalnią, salą konferencyjną. Są również udogodnienia w postaci nagłośnienia, sprzętu multimedialnego oraz klimatyzacji.

Czytaj więcej

Wybór odpowiedniego ośrodka dla młodzieży szkolnej w obecnych czasach nie jest prosty. Połączenie ze sobą dobrej lokalizacji oraz dostępnych atrakcji turystycznych czy rekreacyjnych niekiedy przyprawia o ból głowy nie jedno grono pedagogiczne .Na co zwrócić uwagę podczas wyszukiwania ośrodka? Przede wszystkim należy zadać sobie pytanie czy nastawiamy się na zwiedzanie czy może wypoczynek stacjonarny.

Czytaj więcej