Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku 12 Dębów

ośrodek 12 dębów przewóz dzieci zielona szkoła

Wybór odpowiedniego ośrodka dla młodzieży szkolnej w obecnych czasach nie jest prosty. Połączenie ze sobą dobrej lokalizacji oraz dostępnych atrakcji turystycznych czy rekreacyjnych niekiedy przyprawia o ból głowy nie jedno grono pedagogiczne .Na co zwrócić uwagę podczas wyszukiwania ośrodka? Przede wszystkim należy zadać sobie pytanie czy nastawiamy się na zwiedzanie czy może wypoczynek stacjonarny.

 

W tym artykule chcielibyśmy ukierunkować państwa w stronę drugiej opcji , czyli lokalizacji w malowniczym otoczeniu lasów i jezior, z możliwością spędzenia aktywnego wypoczynku.      

POŁOŻENIE :

Ośrodek 12 Dębów” położony jest w środku lasu który cieszy się powodzeniem wśród biegaczy i rowerzystów, w niewielkiej wiosce Zaździerz w województwie mazowieckim, w gminie Łąck. Czyli zaledwie 2 godziny jazdy autokarem od Warszawy.

250m od ośrodka znajduję się plaża nad jeziorem Ciechomickim, zaś kilka km dalej w Łącku jedna z najstarszych stadnin Konnych gdzie rozgrywają się co roczne zawody jeździeckie.

GDZIE NOCUJEMY?

Sam obiekt jest podzielony na trzy części. Pierwsza z nich to hotel w budynku głównym z basenem i jadalnią oraz udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Druga część to sąsiedni budynek z pokojami dwu i trzyosobowymi , zaś kolejna to domki letniskowe czynne w sezonie (maj-wrzesień w zależności od pogody)

 

 Znalezione obrazy dla zapytania 12 dębów

 

JAKIE ATRAKCJE?

Właściciele organizują na miejscu zajęcia dla zielonych szkół. Rywalizacje poprzez wszelakie zawody, zabawy na świeżym powietrzu, place zabaw oraz zajęcia edukacyjne ze zdrowego odżywiania.

Z pewnością atrakcji jest wiele więcej wystarczy odpowiednio wcześniej skonsultować je z obsługą która służy swoim doświadczeniem.

Ośrodek 12 Dębów to również świetne miejsce do obozów sportowych dla najmłodszych. Do dyspozycji jest oświetlone uniwersalne boisko na którym można trenować : tenisa, siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną oraz nożną. Gdyby jednak boisko okazało się za małe, właściciele deklarują pomoc w przeprowadzeniu zajęć na hali w Łącku. Istnieje również możliwość wypożyczenia kajaków.

Ciekawostka - na terenie obiektu dostępne są również różnorodne masaże począwszy od klasycznego, poprzez sportowe kończąc na limfatycznym.

Sądzimy że warto zapoznać się odpowiednio wcześniej zarówno z ofertą ośrodka jak i naszą ofertą na transport. Ze swojej strony możemy zapewnić bezpieczny, komfortowy przewóz oraz konkurencyjne stawki. Wyślij zapytanie poprzez formularz