Siedlisko Leluja

Przewozy autokarowe

Siedlisko leluja to gospodarstwo mieszczące się w urokliwej okolicy. Odrestaurowane i zaaranżowane w klasycznym stylu przywróci wspomnienia z dzieciństwa nie jednemu z nas. Ogromnym atutem jest fakt iż miejsce przez swą lokalizacje jest niezwykle sielskie , a na ogromnej przestrzeni sporo miejsc do wypoczynku i zabawy.

 

Jest duży staw z piaszczystą plażą i zjeżdżalnią wprost do wody. Nie zabrakło placu zabaw, a w jego okolicy trampolina i tyrolka. Chcąc odpocząć od słońca można skryć się w stodole. Poskakać na sianie czy zrelaksować się na hamaku i huśtawce. Obok stodoły jest też piaskownica oraz zabawki. Atrakcji jest naprawdę wiele , jak przystało na wieś jest również i traktor który zimą może ciągnąć kulig a latem zabrać na przejażdżkę wozem.

W porozumieniu z właścicielami istnieje możliwość zorganizowania warsztatów plastycznych. Malowanie pisanek, kolorowanki wycinanki itp. Jak w każdym gospodarstwie tak i w siedlisku leluja, nie zabrakło zwierzątek hodowlanych. Naczelnymi mieszkańcami są tu kozy które później dają mleko na pyszny kozi ser.

Siedlisko znajduje się 80 km od centrum Warszawy. Większość drogi to trasa szybkiego ruchy która pozwala na dotarcie w nie co ponad godzinkę.

Zapraszamy do rezerwowania transportu za pośrednictwem formularza oraz odwiedzania naszego oficjalnego Funpage  --->  na którym to będziecie państwo informowani o nowych wpisach na naszym blogu.