W imieniu właścicieli pracowni w Mostówce chcielibyśmy zaprosić dzieci , oraz młodzież szkolną na różne rodzaje warsztatów. Malowanie na szkle, ozdabianie naczyń , malowanie ceramiki i drewnianych płaskorzeźb oraz warsztaty lepienia z gliny. W ofercie szeroka gama zajęć, z tematyką zbliżających się wydarzeń w danym okresie. 

Czytaj więcej

Labosfera to fantastyczne miejsce aby wiedze z książek wykorzystać w praktyce. Zajęcia dedykowane są dla dzieci w wieku 5-14 lat i trwają około 3h. W czasie pobytu nie zabraknie czasu na posiłek i zabawę. Dla każdej z grupy przygotowano po pięć tematów zajęć. Najmłodsi dowiedzą się jak zimny jest suchy azot, dlaczego cukierków nie należy popijać gazowanymi napojami czy też jak zrobić sztuczną krew. Czas dojazdu z centrum Warszawy to około 1h podróży autokarem.

Czytaj więcej

Jakiś czas temu odwiedziliśmy z jedną z grup Manufakturę Papieru. Miejsce zlokalizowane po prawobrzeżnej stronie Wisły w miejscowości Kobyłka, nie całą godzinę jazdy autokarem z centrum stolicy. Na terenie obiektu wytwarzany jest tzw „Papier czerpany” – jest to rodzaj papieru pozyskiwany z włókien roślin a historia jego sięga XI wieku.

 

Czytaj więcej

Nieopodal Piaseczna znajduję się wioska o urokliwej nazwie Łoś. Już od przeszło 15-stu lat odbywają się tam warsztaty z ceramiki dla najmłodszych. Podczas zajęć dzieci wykorzystują swoją wyobraźnię, poprawiają motorykę oraz uczą się cierpliwości czy pracy w zespole.

Czytaj więcej

W kolejnym artykule chcielibyśmy w imieniu właścicieli zaprosić serdecznie dzieci, na wycieczkę do Stajni Ranczo Oregon. Stajnia znajduję się 30 km od centrum Warszawy w malowniczym sąsiędztwie Puszczy Kampinoskiej.

 

Czytaj więcej

Park Bajka w Błoniu to kompleks o powierzchni ok 3 hektarów, składający się z kilku stref do zabawy. Idealny dla dzieci w wieku przedszkolnym jak i tych starszych. Na samym wejściu wzrok przykuwa wodny plac z licznymi fontannami układającymi się w slalom. Podłoże wyłożone jest matami antypoślizgowymi lecz warto zadbać również o odpowiednie buty dla podopiecznych oraz rzeczy na przebranie.

 

Czytaj więcej