Zlokalizowany nie opodal jeziora zegrzyńskiego Dynioland, zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia plenerowe cały rok. Głównym profilem obiektu jest organizowanie zajęć, związanych z tematyką dyń, lecz nie tylko. W ofercie można znaleźć również warsztaty sezonowe.

Czytaj więcej

Obiekt zlokalizowany nieopodal Piaseczna , jest miejscem gdzie dzieci poprzez zabawę, uczą się jednocześnie. Zajęcia organizowane dla grup przedszkolnych oraz klas sp 0-VI. Dzieci poznają Polskie obrzędy i tradycje oraz nabywają umiejętności , które mogą być przydatne w codziennym życiu.

Czytaj więcej

Gościniec Wiecha to wielofunkcyjny kompleks Agroturystyczny, który na swym terenie jest w stanie zorganizować mnóstwo wydarzeń. Imprezy integracyjne, urodziny, warsztaty plastyczne czy zajęcia edukacyjne. Zlokalizowany około 30km od centrum Warszawy pozwala na szybkie dotarcie, oraz możliwość dopasowania wizyt do indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

Pasieka Złotokłos to magiczne miejsce znajdujące się na trasie między Piasecznem a Tarczynem. Na terenie organizowane są Warsztaty Pszczelarskie dla najmłodszych. Szczegółową oferte w porozumieniu z właścicielami przedstawiamy poniżej. Ze swojej strony pragniemy dodać że miejsce jest wyjątkowo oryginalne. Z pewnością nie tylko dzieci ale i nauczyciele zaznają odrobinę sielskiego klimatu  ðŸ˜Š

Czytaj więcej

Per-Zoo to świetne miejsce na plenerowe warsztaty czy organizacje pikników na łące. W gospodarstwie zamieszkują zwierzęta zarówno hodowlane jak i domowe. Zajęcia dedykowane są dla dzieci w wieku 3-10 lat a ich tematyka jest bardzo różna, w zależności co dana pora roku oferuje. Przykładowy plan dnia zaczyna się tradycyjnie od przywitania i podziału dzieci na mniejsze grupki.

Czytaj więcej

W imieniu właścicieli pracowni w Mostówce chcielibyśmy zaprosić dzieci , oraz młodzież szkolną na różne rodzaje warsztatów. Malowanie na szkle, ozdabianie naczyń , malowanie ceramiki i drewnianych płaskorzeźb oraz warsztaty lepienia z gliny. W ofercie szeroka gama zajęć, z tematyką zbliżających się wydarzeń w danym okresie. 

Czytaj więcej