Lawendowa Siwianka

Siwianka to nic innego jak plantacja lawendy. Pani Mariola która jest właścicielką posiada ponad 30 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Rodzina zaś od wielu pokoleń zajmuje się ogrodnictwem. W wyniku tych dwóch pasji powstało niesamowite miejsce jakim jest Lawendowa Siwianka.

 

Lawendowa Siwianka to urokliwe miejsce oddalone 40 km od centrum Warszawy. Podróż więc nie powinna zając więcej niż godzinę.

Na miejscu organizowane są warsztaty z motywem tego pięknego kwiatu. Dzieci dowiedzą się na ile sposobów można go wykorzystać, przygotują przepiękne prezenty dla najbliższych. W starej chacie zaś zobaczą czym się dawniej bawiły dzieci, wspólnie stworzą również swoje zabawki.

Warsztaty organizowane są cały rok. Temat zajęć często określają nadchodzące wydarzenia takie jak Wielkanoc, Andrzejki czy Boże Narodzenie.

W Lawendowej Siwiance istnieje również możliwość wynajęcia dwóch domków w sąsiedztwie lawendowego pola. Każdy z nich pomieści 6 osób . Musimy przyznać że są naprawdę klimatyczne. Do dyspozycji sauna oraz bania. Świetnie miejsce dla osób poszukujących wyciszenia lub lubiących aktywny wypoczynek . Wielbiciele wędkowania, kajaków czy rowerzyści nie będą się nudzić

Zachęcamy do rezerwowania transportu już dziś ! Ze swojej strony gwarantujemy atrakcyjne ceny, a przy systematycznej współpracy ciekawe rabaty 😊 wpadnijcie również na nasz oficjalnegy Funpage  ---> na którym to będziecie państwo informowani o nowych wpisach na naszym blogu oraz instagram nuSA8oqW_400x400.jpggdzie znajdziecie foto relacje z tras / wyjazdów / ozonowania itp.