Cztery pory roku to fantastyczna farma, mieszcząca się około 15km od samego centrum czyli serca Warszawy. Na terenie prowadzona jest edukacja przyrodnicza, głównie dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, a wszystko w formie zabawy.

Czytaj więcej

Stacja Muzeum to instytucja gromadząca pamiątki związane z kolejnictwem. Do takich zbiorów należy tabor kolejowy oraz elementy infrastruktury. Odwiedzający zobaczą także zbiory map czy makiet kolejowych. Nie zabraknie dawnych mundurów konduktorskich, telefonów, zegarów, lamp czy przedwojennych zdjęć.

Czytaj więcej

Muzeum Historii Żydów Polskich zostało otwarte w 2013 roku, i do dziś cieszy się nieustającym zainteresowaniem. Codziennie przyjeżdżają setki turystów z kraju i zagranicy aby zaczerpnąć historii na temat pierwszych Żydów na ziemiach Polskich. W przeciwieństwie do innych muzeów na całym świecie, to w Warszawie nie skupia uwagi wyłącznie na Holokauście. Przeciwnie, gdyż opisuje wkład Żydów w rozwój kultury , nauki czy gospodarki w naszym kraju.

Czytaj więcej

W chłodne dni zachęcamy do skorzystania z warsztatów naukowych w centrum rozrywkowym hulakula. Znajdującego się po prawobrzeżnej stronie wisły. Warsztaty dopasowane są do różnych grup wiekowych i programu nauczania, a dzieci łączą zabawę z nauką

 

Czytaj więcej

W ostatnim czasie na Stadionie Narodowym miało miejsce otwarcie wyjątkowej rozrywki dla dzieci. Twórcy przekonują że to nie kolejny plac zabaw lecz miejsce aktywnego rozwoju dziecka. Celem Smart Kids Planet jest pomoc dzieciom zrozumieć otaczający ich świat. Pozwoli poznać jak funkcjonuje miasto i co wokół nich dzieje się każdego dnia. Obiekt składa się z 6 stref dla dzieci od 0-12 roku życia.

Czytaj więcej

Chcielibyśmy przedstawić ofertę klubu sportowego z którym to od wielu lat współpracujemy. W związku z czym decydując się na zajęcia klubu podopieczni będą korzystali z naszej oferty przewozowej, a co za tym idzie macie Państwo gwarancje bezpiecznej podróży 😊

Czytaj więcej