Muzeum Historii Żydów Polskich zostało otwarte w 2013 roku, i do dziś cieszy się nieustającym zainteresowaniem. Codziennie przyjeżdżają setki turystów z kraju i zagranicy aby zaczerpnąć historii na temat pierwszych Żydów na ziemiach Polskich. W przeciwieństwie do innych muzeów na całym świecie, to w Warszawie nie skupia uwagi wyłącznie na Holokauście. Przeciwnie, gdyż opisuje wkład Żydów w rozwój kultury , nauki czy gospodarki w naszym kraju.

Czytaj więcej

W chłodne dni zachęcamy do skorzystania z warsztatów naukowych w centrum rozrywkowym hulakula. Znajdującego się po prawobrzeżnej stronie wisły. Warsztaty dopasowane są do różnych grup wiekowych i programu nauczania, a dzieci łączą zabawę z nauką

 

Czytaj więcej

W ostatnim czasie na Stadionie Narodowym miało miejsce otwarcie wyjątkowej rozrywki dla dzieci. Twórcy przekonują że to nie kolejny plac zabaw lecz miejsce aktywnego rozwoju dziecka. Celem Smart Kids Planet jest pomoc dzieciom zrozumieć otaczający ich świat. Pozwoli poznać jak funkcjonuje miasto i co wokół nich dzieje się każdego dnia. Obiekt składa się z 6 stref dla dzieci od 0-12 roku życia.

Czytaj więcej

Chcielibyśmy przedstawić ofertę klubu sportowego z którym to od wielu lat współpracujemy. W związku z czym decydując się na zajęcia klubu podopieczni będą korzystali z naszej oferty przewozowej, a co za tym idzie macie Państwo gwarancje bezpiecznej podróży 😊

Czytaj więcej

Do niedawana mało kto o nich słyszał obecnie zyskują na rozgłosie poprzez swoje terapeutyczne zdolności. Mowa o Alpakach zwierzętach potocznie nazywanych dużymi owieczkami. Alpaki mylone często z lamą , pochodzą z Ameryki Południowej a dokładnie z Boliwi i Chile. Żyją w stadach i są roślinożerne, więc warto mieć przy sobie marchewki które są ich szczególnym przysmakiem. Ostatnimi czasy coraz bardziej popularna jest Alpakoterapia ponieważ przebywanie wśród tych zwierząt, powoduje rozładowanie napięcia i stresu . Terapia szczególnie polecana jest osobom ze stwierdzonym ADHD , nerwicą lękową, autyzmem czy zespołem Downa.

Czytaj więcej

Folwark Bródno to miejsce  w prawobrzeżnej części Warszawy, co dodatkowo sprawia je niezwykłym gdyż w otoczeniu metropolii odnajdziecie spokój i harmonie. Na terenie Folwarku spotkać można zwierzęta głównie udomowione i gospodarskie. Największą część stanowią Kury i Kaczki których gatunków jest cała masa. Z nieco większych zwierząt , poznacie króliki hodowlane. Nie zabraknie także przedstawicieli tych największych ssaków znanych w gospodarstwach czyli Krów, kóz czy owiec.

Czytaj więcej