Zabawy Edukacyjne w "Klockowni"

przewóz dzieci warszawa

Któż z nas w dzieciństwie nie bawił się klockami? Bez wątpienia to jedna z najstarszych form zabawy, a zasada układania elementów nie zmienia się od lat. Należy pamiętać że klocki to nie tylko narzędzie zabawy, to również element rozwoju dziecka, oraz możliwość wspólnej zabawy ze swoimi pociechami.

 

Każdy z elementów jest inny, budowle praktycznie się nie powtarzają. W ten sposób dziecko uczy się cierpliwości i koncentracji. Rozwijają się elementy logiki, motoryki czy też przestrzennego myślenia.

W zabawie mogą uczestniczyć również rodzice czy opiekunowie dzieci, którzy razem ze swoimi podopiecznymi mogą przeżywać wspólne sukcesy czy też zainspirować ich do kreatywnego działania.

Taka forma zabawy i edukacji to świetne rozwiązania dla wychowawców szkolnych oraz przedszkolnych na oryginalne zajęcia.

LOKALIZACJA:

Klockownia znajduje się w galerii Renova na Warszawskim Bródnie nieopodal parku, który może być kolejnym punktem programu wycieczki gdzie rozemocjonowane dzieci przed powrotem do domów, szkół czy przedszkoli będą mogły podzielić się wrażeniami z zajęć.

Osobom które pierwszy raz trafiły na naszą stronę polecamy zapoznać się z naszą ofertą przewozu , oraz wysłać zapytanie o wycenę.