Małe Wielkie Przygody

Czym są „Małe Wielkie Przygody” ? to fantastyczne miejsce szczególnie kiedy pogoda nie nastraja do spacerów a wy nie macie pomysłu jak spędzić czas z dziećmi .

Obiekt zlokalizowany na Warszawskiej Ochocie zaprasza dzieci w wieku 3-8 lat do wybrania się we wspólną przygodę . Na najmłodszych czekają 3 pokoje tematyczne – Magiczny Las , Skarb Piratów , Kosmiczna Przygoda. Dekoracje są przygotowane z ogromną starannością i dbałością o szczegóły, dzięki czemu dzieci poczują się jak w magicznej krainie .

 

Spotkaliśmy się z opiniami iż zabawa przypomina Escape Room z tym że dla maluchów 😊 Cały pobyt odbywa się pod czujnym okiem opiekunów w związku z czym żadna pociecha nie poczuje osamotniona .

Zachęcamy do rezerwowania transportu już dziś ! Ze swojej strony gwarantujemy atrakcyjne ceny, a przy systematycznej współpracy ciekawe rabaty 😊 wpadnijcie również na nasz oficjalnegy Funpage  ---> na którym to będziecie państwo informowani o nowych wpisach na naszym blogu oraz instagram nuSA8oqW_400x400.jpggdzie znajdziecie foto relacje z tras / wyjazdów / ozonowania itp.