Odkryj Przygodę w Lasie Odkrywców!

Czy marzysz o magicznym miejscu, gdzie Twoje dzieci mogą cieszyć się przygodami na świeżym powietrzu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Las Odkrywców, położony zaledwie 120 km od centrum Warszawy, to park tematyczny dla dzieci, który zapewni niezapomniane chwile radości i zabawy.

Czytaj więcej

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Biura Turystycznego PARYS  z którym to współpracujemy. W swojej ofercie posiadają wycieczki jednodniowe oraz kilkudniowe. Jeżeli nie znajdziecie insteresującego was programu, nic straconego - skontaktuj się z biurem za pośrednictwem e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  z pewnością zaproponują coś na twoje potrzeby 

Czytaj więcej

Skansen w Sierpcu to kompleks mieszczący się około 170 km od centrum Warszawy. W skład wchodzi Hotel , Ratusz , oraz muzeum. Powstały w 1975 roku początkowo pełnił funkcje muzeum etnograficznego, zaś w 1987 doszło do zespolenia w całość i stworzenia Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu.

Czytaj więcej

Magiczne Ogrody to kompleks zlokalizowany w okolicach Janowca Lubelskiego. Obiekt znajduje się na świeżym powietrzu , otoczony licznymi drzewami oraz krzewami. Sceneria przypomina magiczną krainę gdzie dzieci będą doznawać wielu sensorycznych doświadczeń, oraz rozwijać wyobraźnię.

Czytaj więcej

Frajdalanida miejsce które w ostatnim czasie zyskało wiele rozgłosu, dzięki masie atrakcji jakie czekają na dzieci. Zagrody Frajdalandia to około 5ha zielonego terenu, które zamieszkuje wiele zwierząt. Króliki, Świnki, Alpaki, Kucyki czy Osiołki. Właściciele dołożyli starań aby pokazać młodemu pokoleniu jak dawniej żyło się na Polskiej Wsi. Nie za mogło zabraknąć sadów i warzywnych ogródków.

Czytaj więcej

Siedlisko leluja to gospodarstwo mieszczące się w urokliwej okolicy. Odrestaurowane i zaaranżowane w klasycznym stylu przywróci wspomnienia z dzieciństwa nie jednemu z nas. Ogromnym atutem jest fakt iż miejsce przez swą lokalizacje jest niezwykle sielskie , a na ogromnej przestrzeni sporo miejsc do wypoczynku i zabawy.

 

Czytaj więcej