Zaledwie 35 km od Warszawy , w sąsiedztwie lasów znajduje się urokliwe miejsce o nazwie „Natura Wzywa” . Jest to agroturystyka którą prowadzi Pani Kasia i Pan Konrad. Z miłości do natury oraz dzieci stworzyli fantastyczny obiekt , w którym wspólnie prowadzą warsztaty dla najmłodszych.

Czytaj więcej

Centrum Kultury Łomianki oferuje szeroką gamę zajęć dla dzieci i młodzieży w każdym wieku oraz o każdej porze roku. 

 

  • Zajęcia Szachowe
  • Zajęcia Teatralno – Aktorskie
  • Malarstwo
  • Robotyka
Czytaj więcej

Siwianka to nic innego jak plantacja lawendy. Pani Mariola która jest właścicielką posiada ponad 30 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Rodzina zaś od wielu pokoleń zajmuje się ogrodnictwem. W wyniku tych dwóch pasji powstało niesamowite miejsce jakim jest Lawendowa Siwianka.

 

Czytaj więcej

Mazowieckie Sioło – Julianówka to miejsce zlokalizowane nieopodal Mińska Mazowieckiego. Za sprawą cichej, malowniczej okolicy  odwiedzający poczują sielski, błogi klimat.

Czytaj więcej

Wesoła Zagroda to agroturystyka zlokalizowana około 50 km od centrum Warszawy. Usytuowana w niedalekiej odległości od autostrady pozwala na sprawne dotarcie z większości miejsc Stolicy. Miejsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem szkół oraz przedszkoli.

Czytaj więcej

Zlokalizowany nie opodal jeziora zegrzyńskiego Dynioland, zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia plenerowe cały rok. Głównym profilem obiektu jest organizowanie zajęć, związanych z tematyką dyń, lecz nie tylko. W ofercie można znaleźć również warsztaty sezonowe.

Czytaj więcej