Muzeum Warszawy

Wynajem autokarów i busów warszawa

Muzeum Warszawy to miejsce w którym dzieci jak i dorośli, odkryją bogatą historie stolicy. Spacerując uliczkami starego miasta oraz Pośród licznych dzieł sztuki i eksponatów przeniesiecie się w podróż do przeszłości 😊

Miejsce spotkań to Rynek Starego Miasta 42,  zaś zajęcia odbywają się w grupach do 15 os.

 

Oferta dla Przedszkoli :

Warszawa legendarna (spacer/lekcja muzealna)

Historia legend Warszawskich. Zobaczycie, jak w Warszawie przenikają się światy realny i fantastyczny, a pozornie zwyczajne obiekty i okolice stają się elementami magicznych historii.
Opowieść wzbogacona jest ciekawostkami.

Temat rzeka (lekcja muzealna)

Wisła oraz jej rola w historii. Dowiecie się jaką rolę odgrywała w dawnych czasach i jak wpływała na życie mieszkańców Warszawy. Na koniec zajęć wspólne warsztaty. Czas trwania około 75 minut.

Szkoła Podstawowa I-III

Architektoniczne Opowieści

Lekcja w formie spaceru. Obserwować będziecie charakterystyczne dla architektury elementy. Poszukacie odpowiedzi w jakim celu powstały i czy miały jakieś zastosowanie, oraz co wyróżnia kamienice na tle obecnej architektury.

Bajki / Baśnie / Animacje

Lekcja stacjonarna. Najsłynniejsze legendy i baśnie związane z Warszawą. Przy wykorzystaniu rekwizytów dzieci będą mogły wspólnie stworzyć , swoją własną baśń.

Dla dzieci i młodzieży szkolnej wyższych klas, również oferowane są zajęcia. My jednak skupiliśmy się na tych najmłodszych 😉

 

Zachęcamy do rezerwowania transportu już dziś ! Ze swojej strony gwarantujemy atrakcyjne ceny, a przy systematycznej współpracy ciekawe rabaty 😊 wpadnijcie również na nasz oficjalnegy Funpage  ---> na którym to będziecie państwo informowani o nowych wpisach na naszym blogu oraz instagram nuSA8oqW_400x400.jpggdzie znajdziecie foto relacje z tras / wyjazdów / ozonowania itp.