Odkryj Przygodę w Lasie Odkrywców!

Czy marzysz o magicznym miejscu, gdzie Twoje dzieci mogą cieszyć się przygodami na świeżym powietrzu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Las Odkrywców, położony zaledwie 120 km od centrum Warszawy, to park tematyczny dla dzieci, który zapewni niezapomniane chwile radości i zabawy.

Czytaj więcej

Dzieci często marzą aby w przyszłości zostań Policjantem, Lekarzem czy Strażakiem. Przyszedł czas na konfrontacje wyobrażeń z „rzeczywistością”!

Czytaj więcej

Ranczo Alpaki to świetne miejsce dla osób chcących obcować z naturą i zwierzętami , zadala od miejskiego zgiełku . Agroturystyke prowadzą ludzie kochający zwierzęta , o ciepłym podejściu do dzieci. Zdecydowanie polecamy! Poniżej oferta od samych właścicieli

Czytaj więcej

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Biura Turystycznego PARYS  z którym to współpracujemy. W swojej ofercie posiadają wycieczki jednodniowe oraz kilkudniowe. Jeżeli nie znajdziecie insteresującego was programu, nic straconego - skontaktuj się z biurem za pośrednictwem e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z pewnością zaproponują coś na twoje potrzeby 

Czytaj więcej

Zaledwie 35 km od Warszawy , w sąsiedztwie lasów znajduje się urokliwe miejsce o nazwie „Natura Wzywa” . Jest to agroturystyka którą prowadzi Pani Kasia i Pan Konrad. Z miłości do natury oraz dzieci stworzyli fantastyczny obiekt , w którym wspólnie prowadzą warsztaty dla najmłodszych.

Czytaj więcej

Pragniemy zaprosić młodzież szkolną, do skorzystania z oferty zwiedzania Warszawy przygotowaną przez Pana Pawła Szczerkowskiego. Pan Paweł współpracuje z nami od lat i jest bez wątpienia jednym z najlepszych przewodników po Stolicy. 

Czytaj więcej