Leśnie Klimaty to obiekt zlokalizowany jak sama nazwa wskazuje na łonie natury, w sąsiedztwie lasów z wieloma trasami rowerowymi oraz pieszymi. Na terenie znajdują się całoroczne domki z możliwością wynajmu. Jest to świetna baza na wszelkiego rodzaju imprezy takie jak urodziny, integracje czy po prostu weekendowy relaks z dala od miejskiego zgiełku.

Czytaj więcej

Chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę zaprzyjaźnionej szkoły nauki pływania która oprócz pływania oferuje szeroki wachlarz usług. Działalność prowadzona jest przez cały rok szkolny od początku września do końca czerwca.W zajęciach łączone są ćwiczenia z różnymi formami zabaw. Podnosi to atrakcyjność zajęć dużą dawkę emocji oraz uśmiech na twarzach dzieci. W pracy z dorosłymi uczestnikami zajęć najbardziej cenią sobie bezpośredni kontakt. Mogą pochwalić się  10-letnim doświadczeniem :)

Czytaj więcej

„Planeta Zalesie /Dzielnica Filmowa” – To miejsce zlokalizowane w podwarszawskim Zalesiu Górnym na terenie dawnego ośrodka Wisła . Jest to kompleks edukacyjno-rozrywkowy , który w sąsiedztwie lasów wprowadzi was w klimat HOLLYWOODZKICH produkcji . Będziecie mogli zobaczyć pojazdy które do tej pory widzieliście tylko na ekranie kin i telewizorów. Auta takie jak DeLoran z filmu „Powrót do Przyszłości” czy też słynna pancerna taksówka z serii filmów „TAXI” to tylko część motoryzacyjnych przykładów z popularnych filmów.

Czytaj więcej

W dobie internetu, telewizji czy smartfonów nie tylko dzieci ale i dorośli wyzbywają się twórczego myślenia. Technologia owszem pomaga nam w codziennym życiu ale również i otumania. Fundacja Stacja Badawcza inaczej FAB LAB – to miejsce przeznaczone do realizowania własnych projektów i marzeń. Obiekt ten udostępnia młodym odkrywcom sprzęt do technologii cyfrowej taki jak drukarki 3D, ploter, skanery czy wycinarki laserowe. Oprócz sprzętu do dyspozycji są sale, pracownie oraz mini labolatoria gdzie przy pomocy innych osób i własnej wyobraźni mogą stworzyć dowolny projekt.

Czytaj więcej

Farma Iluzji to miejsce bez wątpienia dla młodzieży w każdym wieku. Zlokalizowana niespełna 100 km od centrum Warszawy co pozwala na dotarcie w nieco ponad 1,5h do krainy iluzji i przygody. Atrakcji jest pod dostatkiem a żeby skorzystać ze wszystkich musicie zarezerwować sobie mnóstwo czasu. Jeżeli już zdecydujecie się na spędzenie całego dnia, o wasze wyżywienie zadbają punkty gastronomiczne których też nie brakuje. Od tradycyjnych obiadów przez ogniska i grille kończąc na piknikach i słodkich deserach.

Czytaj więcej

Sady Klemensa to wyjątkowe miejsce relaksu na łonie natury obejmujące powierzchnie 5 hektarów. Dla odwiedzających dostępne są 23 strefy rozrywki , 2 punkty gastronomiczne z grillem oraz domowymi obiadami, oraz naturalnie zacienione miejsca które pozwolą schronić się przed słońcem. Sady znajdują się w powiecie Rawskim zaledwie półtorej godziny jazdy autokarem z centrum warszawy. Dzieci dowiedzą się skąd się biorą słodkie jabłka, jak długo rośnie drzewo , będą mogli również przeprowadzić sami różne eksperymenty lub zasadzić drzewko. Po warsztatach nie zabraknie oczywiście czasu na zabawę pod okiem animatorów którzy promieniują swoją pozytywną energią.

Czytaj więcej