Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Czytaj więcej

Interesujesz się kosmosem i chciałbyś poznać historie załogowych lotów kosmicznych ? Świetnie się składa. Wszystkie informacje zdobędziesz na jednej z wystaw Cosmos Discovery. My skupimy się na przy ul Jagiellońskiej w Warszawie.

Czytaj więcej

Czym są „Małe Wielkie Przygody” ? to fantastyczne miejsce szczególnie kiedy pogoda nie nastraja do spacerów a wy nie macie pomysłu jak spędzić czas z dziećmi .

Obiekt zlokalizowany na Warszawskiej Ochocie zaprasza dzieci w wieku 3-8 lat do wybrania się we wspólną przygodę . Na najmłodszych czekają 3 pokoje tematyczne – Magiczny Las , Skarb Piratów , Kosmiczna Przygoda. Dekoracje są przygotowane z ogromną starannością i dbałością o szczegóły, dzięki czemu dzieci poczują się jak w magicznej krainie .

Czytaj więcej

Centrum Kultury Łomianki oferuje szeroką gamę zajęć dla dzieci i młodzieży w każdym wieku oraz o każdej porze roku. 

 

  • Zajęcia Szachowe
  • Zajęcia Teatralno – Aktorskie
  • Malarstwo
  • Robotyka
Czytaj więcej

Siwianka to nic innego jak plantacja lawendy. Pani Mariola która jest właścicielką posiada ponad 30 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Rodzina zaś od wielu pokoleń zajmuje się ogrodnictwem. W wyniku tych dwóch pasji powstało niesamowite miejsce jakim jest Lawendowa Siwianka.

 

Czytaj więcej

Akademia Samodzielności zaprasza przedszkolaki w wieku 5-6 lat na wyjątkowy czas.
Zapraszamy dzieci na spacer po szlakach i otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego – unikalnego w skali całej Europy, o którego wyjątkowości opowie Łukasz Tulej – przewodnik i mieszkaniec lasu.

Czytaj więcej