Chcielibyśmy przedstawić ofertę klubu sportowego z którym to od wielu lat współpracujemy. W związku z czym decydując się na zajęcia klubu podopieczni będą korzystali z naszej oferty przewozowej, a co za tym idzie macie Państwo gwarancje bezpiecznej podróży 😊

Międzyszkolny Klub Sportowy „OCHOTA” od 2009 roku zajmuje się szkoleniem zawodników wyczynowych w łyżwiarstwie figurowym. W ostatnich sezonach wygrywaliśmy ogólnopolską klasyfikację klubów łyżwiarskich, a co za tym idzie jesteśmy jednym z najlepszych klubów łyżwiarskich nie tylko w Warszawie, ale w całej Polsce. Na co dzień pracujemy z zawodnikami na warszawskim Torwarze, natomiast wychodząc na przeciw oczekiwaniom mieszkańców Warszawy, chcielibyśmy nawiązać z Państwem współpracę w zakresie zajęć z nauki jazdy na łyżwach. W tym celu, przy wsparciu Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego stworzyliśmy specjalny program szkoleniowy pod nazwą: „Przedszkolaki na łyżwach”, który obejmuje podstawy nauki jazdy z elementami łyżwiarstwa figurowego dla dzieci w wieku przedszkolnym.

 

Czytaj więcej

Do niedawana mało kto o nich słyszał obecnie zyskują na rozgłosie poprzez swoje terapeutyczne zdolności. Mowa o Alpakach zwierzętach potocznie nazywanych dużymi owieczkami. Alpaki mylone często z lamą , pochodzą z Ameryki Południowej a dokładnie z Boliwi i Chile. Żyją w stadach i są roślinożerne, więc warto mieć przy sobie marchewki które są ich szczególnym przysmakiem. Ostatnimi czasy coraz bardziej popularna jest Alpakoterapia ponieważ przebywanie wśród tych zwierząt, powoduje rozładowanie napięcia i stresu . Terapia szczególnie polecana jest osobom ze stwierdzonym ADHD , nerwicą lękową, autyzmem czy zespołem Downa.

Czytaj więcej

Park Jurajski Bałtów to kompleks mieszczący na swoim terenie muzea, place zabaw , oceanarium skansen oraz wiele innych atrakcji. Można spędzić czas aktywnie oraz stacjonarnie. Właściciele przekonują dumnie że ich mottem jest hasło „Uczyć bawiąc i bawić ucząc”

Czytaj więcej

Miasteczko Westernowe w Runowie wprowadzi dorosłych jak i dzieci w klimat dzikiego zachodu czy też gorączki złota! Obiekt jest zlokalizowany na świeżym powietrzu zaledwie 30 km od centrum warszawy to świetna alternatywa na uwolnienie energii przez młodzież w każdym wieku.

Czytaj więcej

Folwark Bródno to miejsce  w prawobrzeżnej części Warszawy, co dodatkowo sprawia je niezwykłym gdyż w otoczeniu metropolii odnajdziecie spokój i harmonie. Na terenie Folwarku spotkać można zwierzęta głównie udomowione i gospodarskie. Największą część stanowią Kury i Kaczki których gatunków jest cała masa. Z nieco większych zwierząt , poznacie króliki hodowlane. Nie zabraknie także przedstawicieli tych największych ssaków znanych w gospodarstwach czyli Krów, kóz czy owiec.

Czytaj więcej

Leśnie Klimaty z czym mogą się kojarzyć? Z pewnością z miejscem położonym na łonie natury, w sąsiedztwie lasów z wieloma trasami rowerowymi oraz pieszymi. Na terenie znajdują się całoroczne domki z możliwością wynajmu. Jest to świetna baza na wszelkiego rodzaju imprezy takie jak urodziny, integracje czy po prostu weekendowy relaks z dala od miejskiego zgiełku.

Czytaj więcej