Zachęcamy do zapoznania się z ofertą spacerów po Warszawie, pod okiem doświadczonego przewodnika. Pan Jacek specjalizuje się w oprowadzaniu grup przedszkolnych ale i nie tylko  Do wyboru aż 6 tematów wycieczek. Gdyby to jednak okazało się za mało, jesteśmy pewni że Pan Jacek jest w stanie skonfigurować oferte wedle oczekiwań. Ze swojej strony tradycyjnie zapewniamy transport w najkorzystniejszych cenach.

Czytaj więcej

Współpracujemy z Panem Przemysławem i Akademią Samodzielności od dłuższego czasu. W swoim jak i Akademi, imieniu zapraszamy do zapoznania się z ofertą wakacyjnych warsztatów.

 

 

Czytaj więcej

Czy wiedzieliście że w Stolicy możecie spotkać Alpaki?  Zapraszamy do bardzo przyjaznej zagrody na Warszawskim Ursynowie . Na dzieci czekają Nero (szef alpaczej bandy), Karmel, Bungee, Rio oraz Tobi 😊

Czytaj więcej

Ośrodek Bajka jest to pięknie usytuowany kompleks sportowo – wypoczynkowy nad jeziorem Drwęckim. Ośrodek ma bezpośredni dostęp do molo oraz prywatnej , piaszczystej plaży. Zarówno miłośnicy leżakowania jak i aktywnie spędzanego czasu znajdą tu coś dla siebie.

Czytaj więcej

Roboteco to miejsce na mapie Warszawy gdzie dzieci poprzez zabawę nauczą się podstaw mechaniki, programowania oraz robotyki. Każdy uczestnik ma do dyspozycji komputer oraz zestaw edukacyjny lego .

Czytaj więcej

Projekt "Zima w lesie" realizowany jest na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego.

Z klasą ruszamy na spacer przyrodniczy, na którym pokazujemy jak drzewa przygotowały się do zimy oraz śledzimy tropy zwierząt (sarna, łoś, dzik, zając, lis). 
Czytaj więcej