Gościniec Wiecha to wielofunkcyjny kompleks Agroturystyczny, który na swym terenie jest w stanie zorganizować mnóstwo wydarzeń. Imprezy integracyjne, urodziny, warsztaty plastyczne czy zajęcia edukacyjne. Zlokalizowany około 30km od centrum Warszawy pozwala na szybkie dotarcie, oraz możliwość dopasowania wizyt do indywidualnych potrzeb.

Czytaj więcej

Siedlisko leluja to gospodarstwo mieszczące się w urokliwej okolicy. Odrestaurowane i zaaranżowane w klasycznym stylu przywróci wspomnienia z dzieciństwa nie jednemu z nas. Ogromnym atutem jest fakt iż miejsce przez swą lokalizacje jest niezwykle sielskie , a na ogromnej przestrzeni sporo miejsc do wypoczynku i zabawy.

 

Czytaj więcej

Pasieka Złotokłos to magiczne miejsce znajdujące się na trasie między Piasecznem a Tarczynem. Na terenie organizowane są Warsztaty Pszczelarskie dla najmłodszych. Szczegółową oferte w porozumieniu z właścicielami przedstawiamy poniżej. Ze swojej strony pragniemy dodać że miejsce jest wyjątkowo oryginalne. Z pewnością nie tylko dzieci ale i nauczyciele zaznają odrobinę sielskiego klimatu  ðŸ˜Š

Czytaj więcej

Per-Zoo to świetne miejsce na plenerowe warsztaty czy organizacje pikników na łące. W gospodarstwie zamieszkują zwierzęta zarówno hodowlane jak i domowe. Zajęcia dedykowane są dla dzieci w wieku 3-10 lat a ich tematyka jest bardzo różna, w zależności co dana pora roku oferuje. Przykładowy plan dnia zaczyna się tradycyjnie od przywitania i podziału dzieci na mniejsze grupki.

Czytaj więcej

Chcielibyśmy przedstawić bardzo interesująca ofertę współpracy zaprzyjaźnionej Akademi Samodzielności która specjalizuje się w organizacji Zielonych Szkół , wyjazdów integracyjnych etc. Poniżej krótki opis oferty od samych twórców tej inicjatywy 😊 

Czytaj więcej

W imieniu właścicieli pracowni w Mostówce chcielibyśmy zaprosić dzieci , oraz młodzież szkolną na różne rodzaje warsztatów. Malowanie na szkle, ozdabianie naczyń , malowanie ceramiki i drewnianych płaskorzeźb oraz warsztaty lepienia z gliny. W ofercie szeroka gama zajęć, z tematyką zbliżających się wydarzeń w danym okresie. 

Czytaj więcej