W kolejnym artykule chcielibyśmy w imieniu właścicieli zaprosić serdecznie dzieci, na wycieczkę do Stajni Ranczo Oregon. Stajnia znajduję się 30 km od centrum Warszawy w malowniczym sąsiędztwie Puszczy Kampinoskiej.

 

Czytaj więcej

Zapraszamy na wycieczkę do teatru Guliwer. Tym razem na przedstawienie "Legenda o Syrence". Czyli o jednej z najbardziej znanych stołecznych legend. 

 

Czytaj więcej

Kolejnym godnym polecenia miejscem jest Agroturystyka o wdzięcznej nazwie „Akacjowy Zakątek” Szczególnie polecamy odwiedzić wiosną i jesienią , miejsce znajduję się w bajkowej okolice 40 km od centrum Warszawy w otoczeniu lasów i łąk.

Na powitanie na dzieci czeka ciasto i sok oraz przesympatyczni właściciele .W programie nie zabraknie opowieści o historii wsi, zapoznanie się z mieszkańcami mini zoo oraz poznania codziennego oporządku.

Czytaj więcej

Park Bajka w Błoniu to kompleks o powierzchni ok 3 hektarów, składający się z kilku stref do zabawy. Idealny dla dzieci w wieku przedszkolnym jak i tych starszych. Na samym wejściu wzrok przykuwa wodny plac z licznymi fontannami układającymi się w slalom. Podłoże wyłożone jest matami antypoślizgowymi lecz warto zadbać również o odpowiednie buty dla podopiecznych oraz rzeczy na przebranie.

 

Czytaj więcej

W ostatnim czasie na Stadionie Narodowym miało miejsce otwarcie wyjątkowej rozrywki dla dzieci. Twórcy przekonują że to nie kolejny plac zabaw lecz miejsce aktywnego rozwoju dziecka. Celem Smart Kids Planet jest pomoc dzieciom zrozumieć otaczający ich świat. Pozwoli poznać jak funkcjonuje miasto i co wokół nich dzieje się każdego dnia. Obiekt składa się z 6 stref dla dzieci od 0-12 roku życia.

Czytaj więcej

Chcielibyśmy przedstawić ofertę klubu sportowego z którym to od wielu lat współpracujemy. W związku z czym decydując się na zajęcia klubu podopieczni będą korzystali z naszej oferty przewozowej, a co za tym idzie macie Państwo gwarancje bezpiecznej podróży 😊

Czytaj więcej