Wille w Rozewiu to kompleks obiektów hotelowych, w którego skład wchodzą pokoje o podwyższonym standardzie. Urokliwa okolica, życzliwi Właściciele oraz bliskie sąsiedztwo morza, pozwoli na spędzenie beztroskiego urlopu !

 

Czytaj więcej

Frajdalanida miejsce które w ostatnim czasie zyskało wiele rozgłosu, dzięki masie atrakcji jakie czekają na dzieci. Zagrody Frajdalandia to około 5ha zielonego terenu, które zamieszkuje wiele zwierząt. Króliki, Świnki, Alpaki, Kucyki czy Osiołki. Właściciele dołożyli starań aby pokazać młodemu pokoleniu jak dawniej żyło się na Polskiej Wsi. Nie za mogło zabraknąć sadów i warzywnych ogródków.

Czytaj więcej

Polanika to ośrodek, należący do kompleksu „Świętokrzyska Polana” , zlokalizowany pobliżu Kielc. Miejsce fantastycznie nadaje się na zielone szkoły, obozy sportowe, kolonie, integracje itp. Dzięki swojej bogatej ofercie, chętnie odwiedzane również przez seniorów oraz osoby z wszelkiego rodzaju dysfunkcjami, a także przez firmy chcące zorganizować szkolenia czy bankiety dla swoich pracowników.

 

Czytaj więcej

Fantastyczny kompleks, położony w malowniczej okolicy , nad samym Jeziorem Wągiel. W ostatnim czasie popularne miejsce wśród organizatorów kolonii, obozów sportowych, miłośników motoryzacji, wieczorów kawalerskich, wesel itp. Zlokalizowany około 215km od centrum Warszawy, na trasie w kierunku Mrągowa. Pozwala na dotarcie autokarem w około 3,5h.

Czytaj więcej

Cztery pory roku to fantastyczna farma, mieszcząca się około 15km od samego centrum czyli serca Warszawy. Na terenie prowadzona jest edukacja przyrodnicza, głównie dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, a wszystko w formie zabawy.

Czytaj więcej

Obiekt zlokalizowany nieopodal Piaseczna , jest miejscem gdzie dzieci poprzez zabawę, uczą się jednocześnie. Zajęcia organizowane dla grup przedszkolnych oraz klas sp 0-VI. Dzieci poznają Polskie obrzędy i tradycje oraz nabywają umiejętności , które mogą być przydatne w codziennym życiu.

Czytaj więcej