Miasteczko Westernowe w Runowie wprowadzi dorosłych jak i dzieci w klimat dzikiego zachodu czy też gorączki złota! Obiekt jest zlokalizowany na świeżym powietrzu zaledwie 30 km od centrum warszawy to świetna alternatywa na uwolnienie energii przez młodzież w każdym wieku.

Czytaj więcej

Folwark Bródno to miejsce  w prawobrzeżnej części Warszawy, co dodatkowo sprawia je niezwykłym gdyż w otoczeniu metropolii odnajdziecie spokój i harmonie. Na terenie Folwarku spotkać można zwierzęta głównie udomowione i gospodarskie. Największą część stanowią Kury i Kaczki których gatunków jest cała masa. Z nieco większych zwierząt , poznacie króliki hodowlane. Nie zabraknie także przedstawicieli tych największych ssaków znanych w gospodarstwach czyli Krów, kóz czy owiec.

Czytaj więcej

Leśnie Klimaty z czym mogą się kojarzyć? Z pewnością z miejscem położonym na łonie natury, w sąsiedztwie lasów z wieloma trasami rowerowymi oraz pieszymi. Na terenie znajdują się całoroczne domki z możliwością wynajmu. Jest to świetna baza na wszelkiego rodzaju imprezy takie jak urodziny, integracje czy po prostu weekendowy relaks z dala od miejskiego zgiełku.

Czytaj więcej

Chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę zaprzyjaźnionej szkoły nauki pływania która oprócz pływania oferuje szeroki wachlarz usług. Działalność prowadzona jest przez cały rok szkolny od początku września do końca czerwca.W zajęciach łączone są ćwiczenia z różnymi formami zabaw. Podnosi to atrakcyjność zajęć dużą dawkę emocji oraz uśmiech na twarzach dzieci. W pracy z dorosłymi uczestnikami zajęć najbardziej cenią sobie bezpośredni kontakt. Mogą pochwalić się  10-letnim doświadczeniem :)

Czytaj więcej

„Planeta Zalesie /Dzielnica Filmowa” – To miejsce zlokalizowane w podwarszawskim Zalesiu Górnym na terenie dawnego ośrodka Wisła . Jest to kompleks edukacyjno-rozrywkowy , który w sąsiedztwie lasów wprowadzi was w klimat HOLLYWOODZKICH produkcji . Będziecie mogli zobaczyć pojazdy które do tej pory widzieliście tylko na ekranie kin i telewizorów. Auta takie jak DeLoran z filmu „Powrót do Przyszłości” czy też słynna pancerna taksówka z serii filmów „TAXI” to tylko część motoryzacyjnych przykładów z popularnych filmów.

Czytaj więcej

W dobie internetu, telewizji czy smartfonów nie tylko dzieci ale i dorośli wyzbywają się twórczego myślenia. Technologia owszem pomaga nam w codziennym życiu ale również i otumania. Fundacja Stacja Badawcza inaczej FAB LAB – to miejsce przeznaczone do realizowania własnych projektów i marzeń. Obiekt ten udostępnia młodym odkrywcom sprzęt do technologii cyfrowej taki jak drukarki 3D, ploter, skanery czy wycinarki laserowe. Oprócz sprzętu do dyspozycji są sale, pracownie oraz mini labolatoria gdzie przy pomocy innych osób i własnej wyobraźni mogą stworzyć dowolny projekt.

Czytaj więcej