Wesoła Zagroda to agroturystyka zlokalizowana około 50 km od centrum Warszawy. Usytuowana w niedalekiej odległości od autostrady pozwala na sprawne dotarcie z większości miejsc Stolicy. Miejsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem szkół oraz przedszkoli.

Czytaj więcej

Przedstawiamy ofertę Pana Sebastiana, jest to przewodnik po Stolicy. Posiada bogatą wiedzę, oraz doświadczenie w oprowadzaniu grup szkolnych oraz przedszkolnych. Charakteryzuje go nie banalny sposób prowadzenia zajęć, który z pewnością zainteresuję nie tylko dzieci, ale i dorosłych 

Czytaj więcej

Szalowa Sport Arena to obiekt zlokalizowany w górach nie daleko Nowego Sącza. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się wśród sportowców, to za sprawą infrastruktury która znajduję się na terenie. Mowa tu o świeżo powstałej Hali Pneumatycznej, z pełnowymiarowym boiskiem o wymiarach 68m x 105m. Jest to tzw balon który w 2018 roku został największym tego typu obiektem w kraju.

Czytaj więcej

Skansen w Sierpcu to kompleks mieszczący się około 170 km od centrum Warszawy. W skład wchodzi Hotel , Ratusz , oraz muzeum. Powstały w 1975 roku początkowo pełnił funkcje muzeum etnograficznego, zaś w 1987 doszło do zespolenia w całość i stworzenia Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu.

Czytaj więcej

Ośrodek Wypoczynkowy Łucznik to odpowiednie miejsce dla osób którzy cenią sobie komfort z dala od miejskiego zgiełku. Usytuowany jest w lesie w sąsiedztwie zalewu około 40km od Kielc. Dostosowany do odwiedzin młodzieży szkolnej, prywatnych wypadów czy wyjazdów integracyjnych a także osób na turnus rehabilitacyjny. Teren zaś ogrodzony i monitorowany daje odwiedzającym poczucie bezpieczeństwa.

Czytaj więcej

Gościniec zlokalizowany u podnóża ruin XIV wiecznego zamku w Mirowie, jest to Jura Krakowsko-Częstochowska. Obiekt dysponuje bazą noclegową dla około 50 osób. Do dyspozycji gości pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami , wifi oraz tv.

Czytaj więcej