Siwianka to nic innego jak plantacja lawendy. Pani Mariola która jest właścicielką posiada ponad 30 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Rodzina zaś od wielu pokoleń zajmuje się ogrodnictwem. W wyniku tych dwóch pasji powstało niesamowite miejsce jakim jest Lawendowa Siwianka.

 

Czytaj więcej

Akademia Samodzielności zaprasza przedszkolaki w wieku 5-6 lat na wyjątkowy czas.
Zapraszamy dzieci na spacer po szlakach i otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego – unikalnego w skali całej Europy, o którego wyjątkowości opowie Łukasz Tulej – przewodnik i mieszkaniec lasu.

Czytaj więcej

Księgarnia Badet znajdująca się na Warszawskim Wilanowie istnieje już przeszło 16 lat. Wg źródła jest to największa księgarnia w mieście, przeznaczona specjalnie dla dzieci.

Na terenie księgarni prowadzone są zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym. Warsztaty plastyczne, językowe, komputerowe oraz ogólnorozwojowe. Do dyspozycji ponad 6 tysięcy tytułów, dobrane odpowiednio do potrzeb każdej grupy. Jeżeli zdarzyłoby się jednak że któregoś tytułu nie ma na półce, właściciele deklarują że mogą sprowadzić taką książkę w kilka dni.

 

Czytaj więcej

Klup kalejdoskop to świetnie miejsce rozrywki dla uczniów szkół podstawowych. Klub ma łącznie trzy filie, na Ursynowie oraz Białołęce, i powstał z inicjatywy dwóch Mam, które szukały oryginalnego sposobu na spędzenie aktywnego czasu z dziećmi , których plac zabaw już nie do końca zadawalał 😊

Panie specjalizują się w organizacji urodzin , ale również i półkolonii czy gier terenowych. Te ostatnie z powodu obecnie panującej sytuacji , cieszą się największą popularnością.

Czytaj więcej

Mazowieckie Sioło – Julianówka to miejsce zlokalizowane nieopodal Mińska Mazowieckiego. Za sprawą cichej, malowniczej okolicy  odwiedzający poczują sielski, błogi klimat.

Czytaj więcej

DBK Świątkowscy to rodzinna firma, specjalizująca się w organizacji wycieczek po Parku Kampinoskim. W swojej ofercie posiadają wiele atrakcji takich jak kuligi, ogniska z pochodniami, czy lekcje przyrodnicze z przewodnikiem. Zapraszamy do odwiedzić przez cały rok 😉

 Oferta skierowana dla grup szkolnych oraz osób przybywających prywatnie.

Czytaj więcej