Warsztaty Ceramiczne

Wynajem Autokarów i Busów

Nieopodal Piaseczna znajduję się wioska o urokliwej nazwie Łoś. Już od przeszło 15-stu lat odbywają się tam warsztaty z ceramiki dla najmłodszych. Podczas zajęć dzieci wykorzystują swoją wyobraźnię, poprawiają motorykę oraz uczą się cierpliwości czy pracy w zespole.

 

Lepienie w glinie ma również aspekty terapeutyczne . Odpręża, wycisza i uczy panowania nad emocjami. Po wypaleniu w piecu przychodzi pora na pomalowanie swoich dzieł.

W sezonie Wiosna / Lato / Jesień zajęcie odbywają się częściowo na dworze, i właściciele są w stanie przyjąć do 50 dzieci. Do dyspozycji zielony plac zabaw z zabawkami oraz strefa wydzielona na odpoczynek i grilla.

W sezonie zimowym warsztaty odbywają się w sali. Jednorazowo przyjmowanych jest 25 dzieci.

Czas dojazdu z centrum Warszawy to mniej więcej 1h w zależności od pory dnia. Uważamy że to nie zbyt długo jak na znalezienie się w tak malowniczej okolicy, i zdobycie nowych doświadczeń 

 

Zapraszamy do rezerwowania transportu za pośrednictwem formularza oraz odwiedzania naszego oficjalnego Funpage  --->   na którym to będziecie państwo informowani o nowych wpisach na naszym blogu.